Znaki
towarowe

Chcesz zbudować silną markę – zarejestruj ZNAK TOWAROWY i korzystaj z praw jakie Ci zapewni. Przy spełnieniu odpowiednich warunków, zarejestrowanym znakiem towarowym może być nazwa, grafika, zestawienie kolorów a nawet melodia.

W zależności od Twoich potrzeb nasz wykwalifikowany Zespół pomoże ochronić Twoją markę w Polsce, Unii Europejskiej jak i poza jej granicami.Dowiedz się więcej o procesie rejestracji.

Przygotujemy dla Ciebie strategię ochrony i zarejestrujemy Twoje znaki towarowe na całym świecie. Pomożemy Ci również zarządzać uzyskanymi prawami i będziemy wspierać w procesie ich egzekwowania.

Particles
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z nami

Czytaj dalej

Nasza oferta obejmuje:

Badania dostępności znaku i legalności jego używania

Prowadzenie sporów sądowych

Kompleksowe przygotowanie dokumentacji zgłoszeniowej i prowadzenie postępowania przed urzędami

Sporządzanie i audyty umów

Monitorowanie zgłoszeń znaków podobnych i wnoszenie sprzeciwów

Sporządzanie regulaminów korzystania ze znaku

Przedłużanie ochrony

Prowadzenie negocjacji

Sporządzanie opinii prawnych

Szkolenia

Prowadzenie postępowań spornych prze urzędami

Proces rejestracji

W zależności od Twoich potrzeb zarejestrujemy dla Ciebie znak w:

Urzędzie Patentowym RP – rejestracja ta zapewnia ochronę na terenie całej Polski

  • Proces uzyskania ochrony trwa średnio 8-12 miesięcy

Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO – European Union Intellectual Property Office) – rejestracja ta zapewnia jednolitą ochronę we wszystkich państwach członkowskich UE

  • Proces rejestracji trwa średnio 6 miesięcy

urzędach państw spoza Unii Europejskiej, w szczególności specjalizujemy się w rejestracji znaków towarowych w USA oraz w Chinach

  • ze względu na brak jednej procedury gwarantującej globalną ochronę na znak towarowy, ochrony w krajach poza UE należy ubiegać się w urzędach poszczególnych krajów, przy czym można skorzystać z alternatywnych procedur – szczegóły znajdziesz tutaj

Co zrobić, aby zacząć?

Prześlij nam informację o Twoim znaku – podaj nazwę lub załącz logotyp – oraz napisz dla jakich towarów/usług go używasz;

1
Ocena zdolności

Fachowym okiem ocenimy zdolność Twojego znaku do rejestracji, a ponadto sprawdzimy czy identyczne oznaczenie nie jest już zarejestrowane i zaproponujemy dalsze działania, w tym przedstawimy wycenę.

2
Umowa i przedstawienie propozycji

Jeśli będziesz zainteresowany współpracą podpiszemy umowę i przygotujemy dla Ciebie propozycję wykazu towarów/ usług, na podstawie której zdecydujesz w ilu i jakich klasach dokonać rejestracji.

3
Finalizacja rejestracji

Dokonamy zgłoszenia i poprowadzimy postępowanie aż do rejestracji.

Jeśli nie chcesz przesyłać nam informacji drogą mailową zadzwoń, aby uzyskać dodatkowe informacje w sprawie rejestracji znaku.

Particles